שאלות ותשובות

עזרה עם בריכת צינורות

לא. בשום נסיבה אסור לאף אדם לקפוץ או לצלול אל הבריכה. הבריכות לא מספיק עמוקות עבור פעילות מסוג כזה. פעילות מסוג כזה כרוכה בסכנת נפשות.

למינציה של PVC, אשר עשוי עם 3 שכבות נפרדות של חומר עבור תוספת כוח ועמידות - שתי שכבות חיצוניות של PVC עבות וביניהם רשת פוליאסטר לחיזוק נוסף.

יש להרחיק חפצים חדים מהבריכה או מתחתיה. כסה את הבריכה כאשר הבריכה אינה בשימוש עם כיסוי הבריכה. יש לשמור על רמת pHמתאימה.

כל יריעת PVC שתהיה חשופה לשמש לזמן ממושך, היא תתבלה. בריכות INTEXמיוצרות עם מעכבי UVלעיכוב הבלאי הנגרם על ידי אור השמש.

יש לוודא שרגלי הרוחצים הנכנסים לבריכה נקיים. השתמש בכיסוי הבריכה כאשר היא לא בשימוש.

לא. האדמה חייבת להיות שטוחה, מפולסת ויציבה. אם הבריכה לא תעמוד על משטח מפולס המים יגלשו לצד אחד של הבריכה יצרו לחץ על המסגרת והבריכה תהיה לא יציבה ועלולה לקרוס ולנזק ברכוש ובבני אדם.

וודא שהמשטח עליו מונחת הבריכה מפולס. אזור משופע עלול לגרום למוטות לפרוץ החוצה מבעד לתפרים ולפרום אותם.

משאבה ומסנן לבד לא ימנעו מאצות לגדול בתוך המים. זה יכול לקרות רק על ידי שמירה על רמות הכלור ו- pH נכונות כל הזמן.

ע"י שפשוף עדין עם מים וסבון. ויש לייבש היטב את הבריכה כולה לפני האחסון.

חומרים כימיקליים מסוימים במינון מסוים עלולים לגרום לנזק ליריעה ולרוחצים.

לא ניתן למנוע נזקים כאלו. יש לחשוב על כך בעת קבלת ההחלטה למיקום הבריכה. השתדל לדאוג לייבוש משטח הבטון מהשפרצות ורטיבות מחוץ לבריכה.

א.יש לפתוח את פקק ריקון הבריכה הנמצא התחתית דופן הבריכה ב. חבר לפתח את מתאם ריקון הבריכה ג. חבר צינור גינה את המתאם ומקם את הקצה למקום אליו ניתן לנקז את המים.

לאחר הרכבת כל מוטות הבריכה, וודא שקרקעית הבריכה מתוחה ולא נראים עליה קמטים של היריעה, ע"י מתיחה של הרגליים והתומכים. בזמן מילוי הבריכה ידחפו החוצה מוטות המסגרת למקומם לאיטם, עד אשר לחץ המים ידחוף אותם בצורה מאוזנת ואנכית. לרצפה.

משוך את החלק התחתון של תומך הצד החוצה מהבריכה כדי למתוח את הרצועות. לפני מילוי עליכם להיות בטוחים שהמסגרת העליונה של הבריכה ישרות לחלוטין.

לפני הוצאת המוטות מיריעת הבריכה יש לוודא שהבריכה מרוקנת לחלוטין ממים. יש להוציא את רגלי הבריכה והתומכים ממוטות המסגרת. במהלך הוצאת הרגליים והתומכים, נער אותם ממוטות המסגרת. זה יוריד את ההידוק בין היריעה למוטות וכך יצאו המוטות מהיריעה ביתר קלות. משוך את השרוולים מהחורים שעליהם ונסה להפריד אותם מהמוטות. תפוס את קצות המוטות וסובב אותם ימינה ושמאלה תוך כדי משיכה החוצה. לקראת העונה הבאה פזר אבקת טלק בתוך השרוולים לפני הכנסת המוטות מחדש.

קיימת ערכת הדבקה שניתן להדביק באמצעותה חורים ללא ייבוש הבריכה

עד קו מילוי המסומן בראש היריעה הממלא כ- 90% מתכולת הבריכה.

השטח אינו מפולס לחלוטין. אם זהו השטח היחידי שעליו ניתן להעמיד את הבריכה, אז עליכם ליישרו לחלוטין. אם לא מדובר במשטח בטון אלא באספלט, דשא או אדמה, עליכם למקם פלטת עץ בגודל 30*40*3 ס"מ מתחת לכל רגל. יש למקם את התומכים בצורת U במרכז פלטת העץ.

יש צורך במשטח מפולס מוצק ויציב וכן יש להזיז חפצים חדים מהאזור. מומלץ לשים יריעה מתחת לבריכה. יש לדאוג שמיקום הבריכה יאפשר לכם לחסום כניסת מפגעים ובלתי רצויים אליה. יש לדאוג שסביבות הבריכה פנויים מחפצים שיאפשרו לילדים לטפס אל דפנות הבריכה ולהיכנס אליה ללא מבוגר מלווה.

כן. יש להתייעץ עם מומחה כימיקליים לקבלת מידע אודות טיפול במים. גם מערכת מי מלח של INTEX תרחיק מהבריכה שלך אצות וחיידקים.

זה תלוי היכן אתם גרים. לא מומלץ להשאיר את הבריכה פתוחה במקום בו הטמפ' יורדות מתחת ל 0 מעלות צלזיוס, הבריכה עלולה לקפוא וסדקים עלולים להופיע ביריעה. אחסון מותאם לבריכה יאריך את ימיה יותר מאשר להשאיר אותה פתוחה, בשל השפעות קרינת ה UVA.

א.מסגרת ברזל, ושכבת ציפוי כסופה ליריעה

ב.תפסני קפיץ עם נעילה המקלים על ההרכבה

ג.תכנון הבריכה נועד לתת לבריכה חוזק ויציבות יותר משאר הבריכות.

ד.סיומת רגליים גדולות יותר המפחיתות סיכוי לשקיעת הרגליים באדמה

לא. לחול יש נטייה לנוע ולכן גורם לבריכה להישען לצד אחד וליצור לחץ על המסגרת. רגלי הבריכה עלולים גם לשקוע בחול, והבריכה תאבד את יציבותה. הלחץ יכול לגרום לפציעה או נזק.

כן כל עוד מיקום הבריכה מאפשר לך לאבטח את כל הדלתות והחלונות. מומלץ לשים יריעה מתחת לבריכה. אין לגרור את היריעה על גבי הבטון, דבר זה יכול לגרום לשריטות ביריעה. המשטח חייב להיות מפולס וישר, יש להיוועץ עם מהנדס שיאשר שהפטיו יעמוד בעומס המשקל.

זה תלוי באופן השימוש והאיזון הכימי של המים. אם הבריכה מסוננת כראוי ומאוזנת כימית, זה אמור להספיק לכל עונת הרחצה בקיץ. כדי לשמור על מים נקיים יש להשתמש בכיסוי הבריכה, כל זמן שהיא לא בשימוש. יש לבצע בדיקות קבועות של מאזן הכימיקליים במים. הפעלת המשאבה כל יום למשך שעה לפחות ושמירה על הפילטר נקי והחלפת המסנן כשיש צורך.

כן. כל חלקי הבריכה ניתנים להחלפה. לרכישה יש לפנות למוקד שרות הלקוחות של INTEX ישראל 072-2564681            
צור קשר
שאל את יועץ הבריכה האישי שלך או חייג: 08-9429999
אני מסכים/ה לקבל מידע שיווקי מINTEX
כל הזכויות שמורות לחברת אקספלור ולחברת Intex . התמונות באתר להמחשה בלבד. מבצעים עד גמר המלאי. המחירים נתונים לשינויים ובהתאם לתקנון החברה. ט.ל.ח.