שאלות ותשובות

עזרה עם משאבות פילטר

לא, שימוש בפילטר שאינו של INTEX יגרום לביטול האחריות על המשאבה, פילטרים של חברות אחרות עלולים לא להתאים בגודל למשאבת INTEX ולגרום לתנועה לא נכונה של הפילטר בתוך המשאבה ולמאמץ יתר על המנוע.

לא, הוספה של כימיקלים כגון כלור אלגציד וכו' ישירות לתוך המשאבה או הסקימר עלולים לגרום לחלקי הפלסטיק להישחק במהירות עקב ריכוז של הכימיקלים, הדבר יגרום לשחיקת המוצר וחלקיו הפנימיים ולביטול האחריות, יש להשתמש בכלורינטור הייעודי על מנת לפזר את הכלור בבריכה.

לא, המשאבה ניתנת להרכבה ע"י שימוש בידיים בלבד, את החבקים לחיזוק הצינורות ניתן להדק ע"י מטבע.

במקרים מסוימים עקב שינויי טמפרטורה חלקי הPVC השונים בבריכה עלולים להיות קשים או רכים מדי, על מנת לחבר את הצינור יש להשתמש במים עם סבון כלים(6 טיפות של סבון כלים עם חצי כוס מים), אין להשתמש בשמנים תעשייתיים.

בגוף המשאבה קיימת מדבקה כסופה עם הכיתוב "Krystal clear model" ולידו יופיע מספר הדגם.

יש מספר גומיות איטום במשאבה שנוטות להתייבש עם הזמן, מומלץ למרוח עליהן וזלין בכדי להאריך את תקופת החיים שלהם, יש לבדוק באופן תקופתי את שלמות הצינורות, ולבדוק את מצב הפילטר.

הסר את כל החלקים ופרק את המשאבה, נקה בעזרת מים מהברז את כל החלקים והקפד לייבש אותם, אחסן את כל החלקים במקום יבש ללא לחות ומוגן מהשמש ומפגעי מזג האוויר, מומלץ לאחסן בתוך הקופסה המקורית אם קיימת.

לא, המשאבה עמידה בפני גשם וזרמי מים חציוניים.

יש לבדוק את הפילטר האם הוא נקי לחלוטין, יש לבדוק לאורך הצינור ובחיבורים האם יש נזילות, לשחרר את החיבורים לוודא שהפתחים נקיים ולחבר שוב, פתרון בעיות נוספות ניתן למצוא בחוברת ההוראות.

לא, לאחר מילוי הבריכה במים יש לפתוח את פתח שחרור הלחץ מהמשאבה עד שיוצאים ממנו מים, כך ניתן לדעת שמשאבה התרוקנה מאוויר, לאחר מכן ניתן להפעיל את המשאבה, הוראות לביצוע ניקוז האוויר ניתן למצוא בחוברת ההוראות.

אורך החיים הממוצע שך המשאבה הוא כ-2000 שעות, שאמורות להספיק לכ-3 עונות של שימוש סביר.

לא, סינון מי הבריכה נועד למנוע ממי הבריכה לפתח בקטריות ואורגניזמים חיים שמופיעים במים עומדים, במידה ולא מסננים את מי הבריכה יש להחליפם בתכיפות גבוהה.

לא, שילוב של סינון המים ע"י המשאבה ושימוש נכון בכימיקלים, ישמור על צלילות המים ובריאותם, לניקיון חלקים צפים ולכלכוך יש להשתמש באביזרים משלימים כגון: ערכת ניקיון, רובוט, רשת ניקוי, שואב נטען וכו'.

כן, ניתן לשדרג את המשאבה, יש לשים לב כי במעבר בין חלק מהמשאבות יש להוסיף מתאם מיוחד בכדי לחבר את המשאבה לבריכה, בריכות שמגיעות עם משאבת פילטר 330,530 ו-1000 גלון מגיעות עם חיבור לצינור 32מ"מ ללא הברגה, כל שאר המשאבות מגיעות עם חיבור לצינור 38מ"מ שכולל הברגה, כאשר משדרגים ממשאבה בעלת חיבור קטן למשאבה גדולה יש צורך בשתי יחידות של מתאם B (10722).

גודל A מתאים למשאבות 530,1000,ו-1500 גלון, מק"ט הפילטר 29000.

גודל B מתאים למשאבת 2500 גלון, מק"ט הפילטר 29005.

גודל C מתאים למשאבת 330 גלון, מק"ט הפילטר 29007
צור קשר
שאל את יועץ הבריכה האישי שלך או חייג: 08-9429999
אני מסכים/ה לקבל מידע שיווקי מINTEX
כל הזכויות שמורות לחברת אקספלור ולחברת Intex . התמונות באתר להמחשה בלבד. מבצעים עד גמר המלאי. המחירים נתונים לשינויים ובהתאם לתקנון החברה. ט.ל.ח.