שאלות ותשובות

עזרה עם מחמם מים

נתקו את מחמם המים מן המשאבה והבריכה והעבירו אותו למקום קר ויבש ל 24 שעות ואז נסה שנית להפעילו. אם התקלה ממשיכה יש ליצור קשר עם מוקד שרות הלקוחות שלINTEX.

כן. מחמם המים עובדת בשיטת חימום אוטומטי. צריך רק לחבר אותו לבריכה ולהדליק.

כן. במחמם המים של INTEX מותקנים 4 חיישנים וממסר פחת (RCD) שתפקידו להגן על אנשים וציוד בפני מגע חשמלי. מחמם המים עומד גם בתקן מחמיר לבטיחות חשמל.

מחמם המים דורש טיפול מינורי או לא בכלל. חלק מתחזוקת המכשיר היא שמירה על ניקיון מי הבריכה מסוננים היטב ונקיים.

ודאו כי שקע החשמל אליו אתם מחברים את מחמם המים עונה לדרישות המופיעות על גבי המחמם. אין לחבר את מחמם המים באמצעות כבל מאריך. וודאו כי כבל החשמל של מחמם המים מהודק היטב אל שקע החשמל.

כן. מחמם המים יכול לעבוד עם מערכת מלח של INTEX.

לא מחמם המים מותאם לפעול בטמפ' שבין 17-35 מעלות צלזיוס.

כן, זה מומלץ בחום. הכיסוי מונע מהמים המחוממים להתאדות, ובכך הוא שומר על טמפרטורת המים. מחמם סולרי עושה פעולה זו באופן אופטימלי.

מי הבריכה הנשאבים אל המשאבה עוברים דרך גוף החימום וחוזרים אל הבריכה. פעולה זו באופן רציף מחממת את המים.

לא. על מנת לדאוג לבטיחות הרוחצים אין להפעיל את מחמם המים בזמן שישנם אנשים בבריכה.

מומלץ להשתמש במחמם אחד בלבד עבור בריכה אחת. השימוש במספר מחממי מים ידרוש אספקת חשמל ביתית גבוהה שיכולה להיות מסוכנת. מחמם המים של INTEX יוצר לתת מענה הולם לחימום מים לבריכות INTEX בגודל של עד 4.5 מ'.

כן. יש לחברת את צינור יציאת המים מהמשאבה אל פתח הכניסה של מחמם המים. ואת פתח היציאה מהמחמם אל דופן הבריכה. במחמם המים מותקן ממסר פחת (RCD) שתפקידו להגן על אנשים וציוד בפני מגע חשמלי.

בכדי לחשב את עלות ההפעלה של מחמם המים, יש להכפיל את צריכת החשמל של המחמם (3Kw) לשעה, ולהכפיל במחיר Kw לשעה העדכני של חברת החשמל.

מחמם המים של INTEX נועד לחמם בריכות בגודל עד 4.5 מ'. מחמם המים צריך להיות מחובר אחרי משאבת הפילטר כך שרק מים נקיים יעברו דרכו. מחמם המים מותאם לכל סוגי הכימיקליים המתאימים לניקוי הבריכה כגון כלור.

צור קשר
שאל את יועץ הבריכה האישי שלך או חייג: 08-9429999
אני מסכים/ה לקבל מידע שיווקי מINTEX
כל הזכויות שמורות לחברת אקספלור ולחברת Intex . התמונות באתר להמחשה בלבד. מבצעים עד גמר המלאי. המחירים נתונים לשינויים ובהתאם לתקנון החברה. ט.ל.ח.