שאלות ותשובות

עזרה עם תחזוקה ונקיון

לערכה מצורף כבל USB לטעינה, אותו יש לחבר למטען USB בעל פלט של 2 אמפר ומעלה.

אורך המוט כאשר הוא פתוח 2.39 מ'.

כן, המפסק מוגן למים ועומד בתקן IPX8 לעמידות במים.

על מנת להגן על המנוע, לשואב יש מנגנון שמכבה אותו באופן אוטומטי כאשר אין מגע עם מים.

תלוי בתכיפות השימוש בבריכה ובמצב המים, מומלץ להחליף את הפילטר לפחות פעם בשבועיים, יש להוציא את הפילטר ולבדוק את מצבו פעם ביומיים, במידה הצורך ניתן לשטוף אותו בלחץ מים ועם מברשת לא גסה, במידה ולאחר הניקיון הפילטר עדיין לא נקי יש להחליף אותו.

כן, המשאבה תוכננה כך שאפשר יהיה לחבר אליה את ערכת השאיבה של INTEX, יש צורך במשאבה בעלת כוח שאיבה של 1000 גלון ומעלה.

מומלץ לבצע סינון של כל מי הבריכה פעם ביום, יש להסתכל בטבלה שבחוברת ההפעלה, מומלץ לא להפעיל את המשאבה יותר מ-8 שעות ביום כיוון שזה יגרום לשחיקה של המשאבה ולקיצור תוחלת החיים שלה.

החורים נועדו לאפשר יציאה של אוויר שחודר לגוף הרובוט, אין לחסום את החורים- אוויר חייב לצאת מתוך גוף הרובוט בכדי לעבוד באופן תקין.

הסר את חיבור הדופן וודא שהוא נקי משיערות לכלוך, בנוסף עוצמת השאיבה מושפעת מתכיפות הניקוי של המשאבה, יש לבצע ניקוי תקופתי.

וודא שהמשאבה כבויה ומנותקת משקע החשמל, נתק את הצינור מדופן הבריכה, הרם את הרובוט עד מעל לקו המים ע"י משיכה איטית של הצינור, נקז את המים מהצינור לתוך הבריכה.

לא, הוספה של כימיקלים כגון כלור אלגציד וכו' ישירות לתוך המשאבה או הסקימר עלולים לגרום לחלקי הפלסטיק להישחק במהירות עקב ריכוז של הכימיקלים, הדבר יגרום לשחיקת המוצר וחלקיו הפנימיים ולביטול האחריות, יש להשתמש בכלורינטור הייעודי על מנת לפזר את הכלור בבריכה.

הרובוט לא עובד על חשמל, הוא משתמש בלחץ המים בכדי לנוע.

וודא שהסקימר מחובר לפתח השאיבה(הנמוך) בבריכה, הדק את הברגים עד לאחיזה חזקה במסגרת, וודא שכל האוויר נוקז מהמשאבה.

במידה ורצפת הבריכה לא ישרה וחלקה מבליטות או קמטים, תנועתו החופשית של הרובוט תפגע, יש למשוך את הרובוט בעדינות באמצעות הצינור מהאזור הלא ישר והעבר אותו חזרה למקום שהוא עובד בו כראוי, יש לבדוק שהמשאבה מופעלת ועובדת בצורה תקינה, שהברזים בבריכה פתוחים, ושהרשת שבתוך הרובוט נקייה, אם הבעיה חוזרת על עצמה יש לרוקן את הבריכה וליישר את הקמטים, ולוודא שהמשאבה תקינה ועברה ניקוי.

הסקימר פועל בשיטה של שאיבת הלכלוך מקרבת הסקימר לתוכו, ובעצם משתמש בכח השאיבה של המשאבה, לכן הסקימר לא יבצע את פעולתו ללא המשאבה.

הרובוט עובד על עיקרון ונטורי שעובד על לחץ דחיפה של המים, לכן יש לחבר צד אחד של הצינור לפתח החזרה של המים לבריכה (הגבוה מבין השניים) ואת הצד השני של הצינור לחבר לרובוט.


מומלץ להשתמש במשאבת חול בעלת כוח שאיבה של 2100 גלון ומעלה, או משאבת פילטר בעלת כוח שאיבה של 1500 גלון ומעלה, שימוש עם משאבות חלשות יותר יגרום לתנועה לא תקינה של הרובוט.

משאבות פילטר בעלות כוח שאיבה של 1000 גלון בשעה ומעלה או משאבות חול מכל הדגמים.

צור קשר
שאל את יועץ הבריכה האישי שלך או חייג: 08-9429999
אני מסכים/ה לקבל מידע שיווקי מINTEX
כל הזכויות שמורות לחברת אקספלור ולחברת Intex . התמונות באתר להמחשה בלבד. מבצעים עד גמר המלאי. המחירים נתונים לשינויים ובהתאם לתקנון החברה. ט.ל.ח.