שאלות ותשובות

עזרה עם תאורת בריכה

לא. אנו לא ממליצים לחברת את מזרקת המים למשאבה מדגם אחר. החיבורים במקרה כזה יכולים לא להיות מותאמים לחלוטין. במצב כזה, לחץ המים יכול להיות גבוה מדי ועלול לגרום לנזק.

כל סוגי המשאבות מתאימות לפעילות מזרקת המים ובלבד שהמשאבה תהיה בעלת כוח שאיבה של 1000 גלון לשעה. וכן, כל בריכותINTEX מתאימות, כל עוד יש להם פתחי יציאת וכניסת צינורות מתאימים.

שנאי הבריכה מוגן מפני גשם ורטיבות, אולם הוא לא מותאם לשקיעה במים. אין להשקיע את השנאי בבריכה שכן זה פוגע במוצר ויבטל את האחריות על המוצר.

כן. השחייה בבריכה בזמן שהמנורה דולקת לא מהווה סכנה. למנורת הלד לא קיים חיווט למקור חשמלי, והיא פועלת בעזרת מתח זרם מאוד נמוך.

לא. התקנת מנורת הלד אינה דורשת שימוש בכלי עבודה מיוחדים. התקנת המנורה על דופן הבריכה נעשה ע"י שימוש בטכנולוגיה מגנטית ייחודית . ניתן לשנות את מיקום מנורת הלד בקלות ללא שימוש בכלי עבודה וללא פגיעה בבריכה.

כן, גם בבריכות גדולות המנורה תאיר את המים. אם תרצו בתאורה יותר משמעותית, תצטרכו לחבר מנורות נוספות לדופן הבריכה.

לא. מנורות הלד של INTEX נועדו להיות מתחת למים בתוך בריכות השחייה.

ניתן לשטוף את מנורת הלד באמצעות מים נקיים וסבון נוזלי עדין. אין להשתמש במברשות קשיחות או ניקוי גס אחר, העלולים לגרום למעטפת להישחק.

במים צלולים האור יכול להגיע עד ל 5.5 מ' בקירוב.

מנורת הלד של INTEX מתאימה רק לבריכות שהדופן שלהן עשויה מ PVC שלא עולה על עובי של 1 מ"מ

למנורת הלד ישנו מנגנון הגנה למקרה שהעובי עולה מעל 1 מ"מ. קירוב המודולים אחד לשני באיטיות גורם למנגנון ההגנה להיכנס מידית לפעולה ולבטל את פעולת ההדלקה. לאיפוס המנגנון יש לנתק את השקע הראשי ולחברו מחדש לאחר 5-10 שניות.

אם היריעה של הבריכה תהיה עבה מ 1 מ"מ, יופעל מנגנון הגנה עצמית, נורת ה-LEDלא תאיר. כדי לאפס את המנורה חזרה, יש לנתק את המנורה מהשקע הראשי ולחבר אותה מחדש כעבור 5-10 שניות.

מנורת הלד יכולה לפעול עד 20,000 שעות בשימוש תקין, אולם ישנם גורמים שונים שיכולים לקצר את חיי המנורה.

הטווח המרבי תלוי בקצב הזרימה של מסנן המשאבה. עבור משאבות פילטר של 1000-1500 גלון לשעה, ההתזה יכולה להגיע למרחק של כ-2.5 מ'

עבור משאבות 2100-2500 גלון לשעה, ההתזה יכולה להגיע למרחק של כ-6 מ', עבור משאבות 2800-3200 גלון לשעה, ההתזה יכולה להגיע למרחק של כ-8מ'.
צור קשר
שאל את יועץ הבריכה האישי שלך או חייג: 072-2564681
אני מסכים/ה לקבל מידע שיווקי מINTEX
כל הזכויות שמורות לחברת אקספלור ולחברת Intex . התמונות באתר להמחשה בלבד. מבצעים עד גמר המלאי. המחירים נתונים לשינויים ובהתאם לתקנון החברה. ט.ל.ח.