שאלות ותשובות

עזרה עם סירות

בגוף המשאבה קיימת מדבקה כסופה עם הכיתוב "Krystal clear model" ולידו יופיע מספר הדגם.


גודל A מתאים למשאבות 530,1000,ו-1500 גלון, מק"ט הפילטר 29000.

גודל B מתאים למשאבת 2500 גלון, מק"ט הפילטר 29005.

גודל C מתאים למשאבת 330 גלון, מק"ט הפילטר 29007.


תלוי בתכיפות השימוש בבריכה ובמצב המים, מומלץ להחליף את הפילטר לפחות פעם בשבועיים, יש להוציא את הפילטר ולבדוק את מצבו פעם ביומיים, במידה הצורך ניתן לשטוף אותו בלחץ מים ועם מברשת לא גסה, במידה ולאחר הניקיון הפילטר עדיין לא נקי יש להחליף אותו.לא, לאחר מילוי הבריכה במים יש לפתוח את פתח שחרור הלחץ מהמשאבה עד שיוצאים ממנו מים, כך ניתן לדעת שמשאבה התרוקנה מאוויר, לאחר מכן ניתן להפעיל את המשאבה, הוראות לביצוע ניקוז האוויר ניתן למצוא בחוברת ההוראות.


לא. שילוב של סינון המים ע"י המשאבה ושימוש נכון בכימיקלים, ישמור על צלילות המים ובריאותם, לניקיון חלקים צפים ולכלכוך יש להשתמש באביזרים משלימים כגון: ערכת ניקיון, רובוט, רשת ניקוי, שואב נטען וכו'.

לא, המשאבה עמידה בפני גשם וזרמי מים חציוניים.


יש מספר גומיות איטום במשאבה שנוטות להתייבש עם הזמן, מומלץ למרוח עליהן וזלין בכדי להאריך את תקופת החיים שלהם. יש לבדוק באופן תקופתי את שלמות הצינורות, ולבדוק את מצב הפילטר.

לא, המשאבה ניתנת להרכבה ע"י שימוש בידיים בלבד, את החבקים נלחיזוק הצינורות ניתן להדק ע"י מטבע.


לא, הוספה של כימיקלים כגון כלור אלגציד וכו' ישירות לתוך המשאבה או הסקימר עלולים לגרום לחלקי הפלסטיק להישחק במהירות עקב ריכוז של הכימיקלים, הדבר יגרום לשחיקת המוצר וחלקיו הפנימיים ולביטול האחריות, יש להשתמש בכלורינטור הייעודי על מנת לפזר את הכלור בבריכה.


לא, סינון מי הבריכה נועד למנוע ממי הבריכה לפתח בקטריות ואורגניזמים חיים שמופיעים במים עומדים, במידה ולא מסננים את מי הבריכה יש להחליפם בתכיפות גבוהה.


לא, שימוש בפילטר שאינו של INTEX יגרום לביטול האחריות על המשאבה, פילטרים של חברות אחרות עלולים לא להתאים בגודל למשאבת INTEX ולגרום לתנועה לא נכונה של הפילטר בתוך המשאבה ולמאמץ יתר על המנוע.


כן, המשאבה תוכננה כך שאפשר יהיה לחבר אליה את ערכת הנקיון של INTEX, יש צורך במשאבה בעלת כוח שאיבה של 1000
גלון ומעלה.


כן, ניתן לשדרג את המשאבה, יש לשים לב כי במעבר בין חלק מהמשאבות יש להוסיף מתאם מיוחד בכדי לחבר את המשאבה לבריכה, בריכות שמגיעות עם משאבת פילטר 330,530 ו-1000 גלון מגיעות עם חיבור לצינור 32מ"מ ללא הברגה, כל שאר המשאבות
מגיעות עם חיבור לצינור 38מ"מ שכולל הברגה, כאשר משדרגים ממשאבה בעלת חיבור קטן למשאבה גדולה יש צורך בשתי יחידות של מתאם B מקט 10722.


מומלץ לבצע סינון של כל מי הבריכה פעם ביום, יש להסתכל בטבלה שבחוברת ההפעלה, מומלץ לא להפעיל את המשאבה יותר מ-8 שעות ביום כיוון שזה יגרום לשחיקה של המשאבה ולקיצור תוחלת החיים שלה.


במקרים מסוימים עקב שינויי טמפרטורה חלקי הPVC השונים בבריכה עלולים להיות קשים או רכים מדי, על מנת לחבר את הצינור יש להשתמש במים עם סבון כלים(6 טיפות של סבון כלים עם חצי כוס מים), אין להשתמש בשמנים תעשייתיים.


אורך החיים הממוצע שך המשאבה הוא כ-2000 שעות, שאמורות להספיק לכ-3 עונות של שימוש סביר.


הסירו את כל החלקים ופרקו את המשאבה, נקו בעזרת מים מהברז את כל החלקים והקפידו לייבש אותם, אחסנו את כל החלקים במקום יבש ללא לחות ומוגן מהשמש ומפגעי מזג האוויר, מומלץ לאחסן בתוך הקופסה המקורית אם קיימת.


יש לבדוק את הפילטר האם הוא נקי לחלוטין. יש לבדוק לאורך הצינור ובחיבורים האם יש נזילות, לשחרר את החיבורים לוודא שהפתחים נקיים ולחבר שוב. פתרון בעיות נוספות ניתן למצוא בחוברת ההוראות.


צור קשר
שאל את יועץ הבריכה האישי שלך או חייג: 072-2564681
אני מסכים/ה לקבל מידע שיווקי מINTEX
כל הזכויות שמורות לחברת אקספלור ולחברת Intex . התמונות באתר להמחשה בלבד. מבצעים עד גמר המלאי. המחירים נתונים לשינויים ובהתאם לתקנון החברה. ט.ל.ח.