דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

תמונה שאלות ותשובות
תמונת צל
שאלות ותשובות
קו הפרדה

עזרה עם בריכה שפה מתנפחת

PVC באופן כללי נשחק מחשיפה ממושכת לקרני השמש, בריכות INTEX מיוצרות עם מעכבי UV ששומרים על היריעה לתקופה ארוכה יותר מהחומר הרגיל.

מהי ההשפעה של קרני השמש על היריעה?

יש לנקות את היריעה בתמצית של מים וסבון עדין, יש לוודא שהיריעה יבשה לחלוטין לפני אחסונה.

כיצד יש לנקות את הבריכה לפני אחסונה?

הבריכה עשויה מיריעת PVC שמורכבת משלוש שכבות, שתי שכבות חיצוניות של PVC מחוזק ושכבה פנימית של רשת פוליאסטר, השילוב של שלושת השכבות תורם לעמידות הגבוהה של היריעה ולהישרדותה.

מהו החומר ממנו עשויה הבריכה?

אין להישען, לשבת, לשכב או להפעיל לחץ גדול על השפה המתנפחת, הדבר עלול להוביל לאיבוד היציבות של הבריכה ולבסוף לקריסתה.

האם זה בטיחותי להישען, לשכב או לשבת על השפה המתנפחת?

שימוש מופרז בכימיקלים עלול לגרום לאיבוד צבע היריעה, לפגוע בשלמותה, ופגיעה בבריאות השוהים בבריכה.

האם שימוש מופרז בכימיקלים עלול לפגוע ביריעה?

כתמים שחורים נוצרים בקו המים כתוצאה מקרם שיזוף או שומנים אחרים שמצטברים בבריכה ונדבקים לדפנות, על מנת למנוע את הכתמים יש לנגב בעזרת מטלית לחה את האזור שמתחת לשפה המתנפחת בתום השימוש בבריכה.

כיצד ניתן למנוע היווצרות של כתמים שחורים בקו המים?

יש לוודא לפני הכניסה לבריכה שהגוף נקי מדשא שומן ולכלוכים אחרים, מומלץ להתקלח לפני הרחצה, כמו כן יש להקפיד לכסות את הבריכה בזמן שהיא אינה בשימוש.

כיצד ניתן למנוע חדירה של אבק ולכלוך לבריכה?

שטח שטוח ומפולס לחלוטין, יציב, נקי מבליטות וחפצים חדים, יש לפרוס מתחת לבריכה יריעת קרקע או שכבה ספוגית על מנת למנוע מגע ישיר של היריעה בקרקע.

על איזה שטח כדאי למקם את הבריכה?

כן, קיימים סוגים מסוימים של עשב חזק מספיק בכדי לחדור את היריעה, יש לוודא כי בשטח המיועד להתקנה לא קיימים עשבים מסוג הזה, חדירה של עשב אינה מכוסה תחת אחריות היצרן.

האם עשב עלול לחדור מבעד ליריעה?

כאשר השפה מנופחת ביום חם ושמשי, ברגע שהטמפרטורה תרד האוויר שבתוך השפה מתכווץ וכתוצאה מכך קיימת הרגשה של בריחת אוויר, ברגע שהטמפרטורה תעלה חזרה המצב יחזור לקדמותו, אין להוסיף אוויר במקרה כזה שכן הדבר עלול להוביל לקרעים בתפרים או לחורים בתפרים.

מה יכולה להיות הסיבה שהשפה המתנפחת מאבדת אוויר יום לאחר ניפוחה?

1.חבר את מתאם ריקון הבריכה לצינור גינה. 2. מקם את הקצה של הצינור במקום שאליו ניתן לנקז את המים. 3. הסר את פקק פתח הניקוז מחלקה החיצוני של הבריכה והחלף אותו במתאם הריקון. 4.נתק את המתאם והצינור כאשר הבריכה התרוקנה ממים. 5. הנח את המתאם בחלקה הפנימי של היריעה לאחסון לשימוש הבא. 6.החזר את פקק הניקוז למקומו. וודא שהיריעה יבשה לחלוטין לפני אחסונה לעונה הבאה.

מהי הדרך הנכונה לרוקן את הבריכה?

סינון המים ע"י משאבת סינון לא ימנע התפתחות של ירוקת ואצות במים, על מנת להקפיד על תברואת המים יש לשלב ביחד עם פעולת הסינון גם שימוש בכימיקלים, יש להיוועץ בעסק שמתמחה בכימיקלים על מנת לקבל את המינון הנכון לבריכה הספציפית שלך.

מדוע יש לי ירוקת ואצות בבריכה למרות שאני מקפיד על סינון המים?

יש להרחיק בעלי חיים מהבריכה, להרחיק חפצים חדים ותכשיטים ממתכת בעלי קצוות חדים, כמו כן חפצים קטנים עלולים להישאב לתוך המשאבה ולפגוע בה.

מה אפשר לעשות בכדי להימנע מניקוב של השפה המתנפחת?

יש לנפח את השפה עד שמתקבלת הרגשה של יציבות מהטבעת, אין לנפח ע"י קומפרסורים או משאבות רבות עוצמה, יש להשתמש במשאבה ידנית או חשמלית, אין לנפח יתר על המידה שכן הדבר עלול לגרום לקרעים בתפרים ולחורים.

עד כמה צריך לנפח את השפה המתנפחת?

כן, הבריכה יכולה להיות מותקנת כל השנה, הדבר מותנה בתחזוקה נכונה ומתמדת של הבריכה, כמו כן באזורים בהם הטמפרטורה נופלת מתחת ל-0 לא ניתן להשאיר את הבריכה.

האם ניתן להשאיר את הבריכה מותקנת במהלך כל השנה?

תחילה יש להיוועץ במהנדס שיקבע האם המרפסת תעמוד בעומס המשקל של הבריכה, במידה וכן, ניתן להתקין את הבריכה על משטח הבטון, אולם יש לחצוץ בין היריעה לבטון ע"י משטח ספוגי, כמו כן, אין לגרור את היריעה שכן הדבר עלול ליצור קרעים ביריעה.

האם אפשר להתקין את הבריכה על מרפסת מבטון?

בדרך כל מדובר על התקנה לא נכונה, יש לוודא שהיריעה מונחת באופן ישר ומתוח ללא קמטים, ומונחת באופן שווה, במידה וההתקנה בוצעה כראוי, ככל הנראה הקרקע שעליה מונחת הבריכה לא ישרה ב100%.

מה יכול לגרום לבריכה לנטות על צידה?

בשימוש ובתחזוקה נכונים מי הבריכה יוכלו להחזיק עונה שלימה ואף יותר, יש להקפיד על ניקיון המים, שימוש נכון בכימיקלים, וסינון יומי של מי הבריכה, יש לבדוק בעזרת ערכת הבדיקה על מנת לוודא שערכי המים נמצאים בטווח התקין.

מתי צריך להחליף את המים בבריכה?

כן, שימוש במשאבת סינון בלבד לא תשמור על הבריכה צלולה ונקייה, יש לחטא את הבריכה ע"י שימוש בכימיקלים, יש להיוועץ בעסק לממכר כימיקלים על מנת לקבל את המינון הנכון, יחד עם זאת, שימוש מופרז בכימיקלים עלול לפגוע בצבע היריעה בשלמותה ובבריאות המשתמשים.

האם יש צורך בשימוש בכימיקלים?

על הבריכה להיות מותקנת בשטח ישר ומפולס לחלוטין, שים לב במהלך תחילת המילוי של הבריכה שהמים מאוזנים וגובהם שווה בכל חלקי הבריכה, אם לאחר מילוי של כחמישה סנטימטרים המים לא התחלקו באופן שווה בבריכה רוקן אותה וחפש מקום ישר על מנת להתקין את הבריכה, בריכה שלא מותקנת על שטח ישר לחלוטין עלולה לגרום לקריסה של הבריכה וכתוצאה מכך לנזקים ולפגיעה בנפש.

מהו המדרון הכי תלול שעליו אוכל להתקין את הבריכה?

את הבריכה ניתן להתקין על דשא, אדמה דחוסה, ריצוף או משטח בטון, על כל אחד מהמשטחים הנ"ל להיות חלק לחלוטין, ישר ויציב, אין להניח את הבריכה ישירות על הקרקע אלא להשתמש בשכבה ספוגית על מנת להימנע מנזק ליריעה, מומלץ להניח פלציב (שכבה ספוגית) בין היריעה לקרקע, שכבה זו תגן על היריעה ותיתן תחושה נעימה יותר כאשר דורכים על קרקעית הבריכה. על מנת להתקין במרפסת, דק מעץ, גג וכו' יש להיוועץ במהנדס שיאשר שהמשטח יוכל לעמוד בעומס המשקל.

על אילו משטחים ניתן להתקין את הבריכה?

ראשית, וודא כי השסתום סגור לחלוטין ולא בורח ממנו אוויר, לאחר מכן עבור בעדינות עם כף היד לאורך הטבעת ונסה להרגיש זרם אוויר, במידה ולא הצלחת לאתר את מיקום הדליפה בדרך זו, תוכל לקחת מים מעורבבים סבון כלים ולמרוח לאורך השפה, כאשר הדליפה אותרה תוכל לסתום אותה בעזרת המדבקה המצורפת בערכה.


 

מה לעשות במקרה שקיימת בריחה של אוויר מהשפה המתנפחת?
יש בריכה ויש אינטקס
אייקון קטגוריות
צור קשר
אייקון טלפון אייקון יוטיוב אייקון אינסטגרם אייקון פייסבוק
שאל את יועץ הבריכה האישי שלך או חייג: 073-3156660
כל הזכויות שמורות לחברת אקספלור ולחברת Intex . התמונות באתר להמחשה בלבד. מבצעים עד גמר המלאי. המחירים נתונים לשינויים ובהתאם לתקנון החברה. ט.ל.ח.
לוגו אקספלור