דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

תמונה שאלות ותשובות
תמונת צל
שאלות ותשובות
קו הפרדה

עזרה עם מערכת מלח

השתמש רק בנתרן כלורי NaClמלח זה טהור ב99.8% לפחות. אין להשתמש ביוד צהוב. מומלץ לרכוש את המלח בחנויות ייעודיות לבריכות.

איזה סוגי מלח יש להשתמש למערכת המלח?

נקז 20% מהמים בבריכה והוסף מים נקיים והורד את רמת יוני הנחושת עד לרמה שמתחת ל 0.02 PPM. יתכן ותצטרך להוסיף עוד מלח. אם לא ניתן לנקז את הבריכה יש להוסיף למים אלומיניום. כל 1000 ליטר מים זקוקים ל 2 גרם אלומיניום.

איך לאזן את כמות יוני הנחושת בבריכה?
הטיימר עובד באופן אוטומטי. לאחר זמן הפעולה המוגדר במערכת, המערכת תדליק את עצמה שוב באופן אוטומטי תוך 24 שעות
איך עובד הטיימר?
אם קוד התראה 92 מוצג על מסך הלד זה אומר שזוהתה  רמת מלח גבוהה.
מה קוד 92 מסמן?

קוד 90 אומר שחיישן הזרימה זיהה זרימת מים נמוכה או אפילו אין זרימת מים בתוך היחידה בכלל.

מה קוד 90 מסמן?

במאגרי המים בישראל קיימת כמות סידן גדולה. כמות גדולה של סידן גורמת למים להיות "מעוננים". ניתן לנקז כ- 20% עד 25% של המים בבריכה ולהוסיף מים מתוקים ובכך להוריד את אחוזי הסידן. כדאי לבדוק את התא האלקטרוליטי ולנקות אותו במידת הצורך.

מדוע מופיע בבריכה חלקיקים לבנים?

התהליך הכימי מתקיים בכמויות קטנות בתא האלקטרוליטי, כמות קטנה של גזים כגון חמצן ומימן משתחררים למים. זה בטוח ונורמלי.

מדוע יש בועות קטנות במים בזמן שהמערכת עובדת?

ישנם מספר יתרונות לשימוש במערכת המלח: 1. השימוש בחומרים טבעיים ולא כימיים לניקוי הבריכה. 2. הוספת מלח לבריכה מרכך את המים 3. טיפול חד פעמי- כלור כימי מתאדה במהלך הזמן בשמש ולכן יש להוסיף כלור לבריכה לעיתים תכופות. לעומתו הכלור שמיוצר מהמלח מתערבב עם המים בפעם הראשונה שהוא יעבור דרך מערכת המלח ויצא חזרה לבריכה אין צורך להוסיף יותר מלח. 4. חומרים כימיים במינונים לא מבוקרים יכולים לגרום לנזק.

מהו היתרון בשימוש מערכת המלח?

קוד 00 מסמן שהמערכת בהמתנה ומוכנה לאתחול. הזינו את זמן ההפעלה היומי הרצוי על פי המדריך, והמערכת תתחיל לעבוד.

מה קוד 00 מסמן?

למלח לא תהיה שום השפעה על היריעה. למעשה הכלור המיוצר מהמלח הטבעי ע"י משאבת המלח עדין יותר מהכלור הכימי ועל כן עדיף.

כיצד המלח משפיע על היריעה?

מערכת המלח מסוגלת לעבוד עם בריכות קטנות כל עוד קצב זרימת מים של מסנן המשאבה תואם את הספיקה הנדרשת המצוינת בחוברת ההדרכה. השתמש בטבלה שבחוברת כדי לחשב את הכמות הראשונית של מלח הנדרשת לכמות המים בבריכה. יש תמיד לבדוק את רמת הכלור במים לפני הכניסה לבריכה עם מקלוני הבדיקה של ערכת 4-way של INTEX.

האם מערכת המלח מתאימה גם לבריכות קטנות?

לא. מערכת המלח היא מערכת לניקוי מי הבריכה, היא לא מערכת ששואבת או מסננת. לצורך פעולה זו יש להשתמש באחת מערכות הניקיון של INTEX.

האם מערכת המלח מסוגלת להעלות לכלוך מקרקעית הבריכה למעלה?

3 ק"ג ל 1000 ליטר (או 12 ק"ג ל 1000 גלון). רמת מלח זו היא עשירית מרמת המלח באוקיינוס, לא תראו או תרגישו טעם של מלח בבריכה שלכם. בנוסף, מלח לא מתאדה כמו מי הבריכה שמתאדים בשמש ויש צורך להוסיף מים מדי פעם. ולכן, אין צורך להוסיף מלח לבריכה מהרגע שבו הגעתם לרמת כלור אופטימלית, אלא אם כן החלפתם את המים בבריכה בחדשים. רמת המלח תישאר זהה

איזה כמות של מלח יש לשים בבריכה?

כך ניתן להעלות את רמת הכלור בבריכה: 1. העלה את משך זמן פעילות משאבת המלח במשך היום 2. הוסיפו מלח לבריכה עד שתגיע ולרמת הכלור הרצויה 3. בחנו את רמת המלח בעזרת ערכת בדיקה והתאימו לפי הצורך. 4. נקו את התא האלקטרוליטי אם יש צורך 5. לחצו על כפתור ה "boost" כדי להעלות את כמות פליטת הכלור

איך להעלות את רמת הכלור במים?

משאבת המלח עובד ביעילות רבה לחיסול האצות במים. אולם הזמן המדויק שלוקח למערכת למגר את הירוקת ולהפוך את המים ממזיקים למים תקינים לרחצה תלוי במספר גורמים כמו רמת הלכלוך בבריכה, גודל הבריכה, מזג האוויר והטמפרטורה. בדרך כלל מערכת המלח תנקה בריכה ירוקה במשך 5 ימים.

כמה זמן לוקח למשאבת המלח לנקות את המים הירוקים בבריכה?

ניתן להפעיל את מערכת המלח מעבר לזמן הנדרש. אולם, ניתן לקצר את זמן עבודת המערכת בקלות אם תראו שכמות הכלור מספקת. כמות הכלור נדרשת זה לא דבר יציב וזה תלוי בזמן החשיפה לשמש וקצב אידוי המים. על מנת להבין מהו הזמן האופטימלי להפעלת המערכת, כדאי לערוך בדיקות כלור לאחר קביעת זמני הפעלה שונים של המערכת על מנת להתקבע על התוצאה האופטימלית.

אם מערכת המלח פועלת יותר מדי זמן, האם היא תמלא את הבריכה בעודף כלור?

מערכת המלח צריכה לפעול כל יום, ביחד עם מערכת הסינון. אורך זמן ההפעלה תלוי בטמפרטורת המים, משקעים באזור הבריכה, גודל הבריכה ומספר הרוחצים בה. ראה טבלת זמני פעולה בחוברת ההדרכה המצורפת למערכת.

באיזה תדירות ולכמה זמן יש להפעיל את מערכת המלח?

הוספת כימיקלים שונים למי הבריכה אפשרית ותלויה בהרכב המים שבאזורכם. יתכן ויש צורך לרכך את המים, או להוסיף חומרי הצללה ועוד. תוספת של כימיקליים שונים לא תשפיע על מערכת המלח. למידע נוסף יש לפנות ליועץ המכיר את הרכב המים באזורכם.

האם יש צורך בכימיקליים אחרים מלבד השימוש במלח? מה קורה אם שמים בבריכה כימיקלים נוספים?

השתמש בערכת הבדיקה של INTEX. טבול את הטסטר בסמוך לפתח יציאת המים מהמשאבה לבריכה ובדוק את רמת הכלור בהשוואת גוון הצבע על הסטיק עם המקרא שבערכת הבדיקה. אינדיקציה נוספת להמצאות כלור בבריכה היא יציאת בועות קטנות מפתח היציאה של המים אל הבריכה. בועות חמצן קטנות משתחררות אל הבריכה בזמן שנוצר כלור במערכת המלח. כאשר המערכת כבויה לא ייווצרו בועות.

כיצד לוודא שמערכת המלח של INTEX מייצרת כלור?

המשמעות של קוד תקלה 91 הוא רמה נמוכה של מלח במים(מתחת ל2500 (PPM במקרה שהתקלה מופיעה יש לפעול כך: 1.בצע בדיקה של רמת המלח בעזרת ערכת הבדיקה, 2.אם רמת המלח נמוכה מ2500 הוסף חצי קילו של מלח והפעל את המשאבה על מנת שהמלח יימס ויתפזר, בצע בדיקה נוספת, במידה ורמת המלח היא 2500 בצע בדיקה שהתא האלקטרוליטי נקי ואינו מכוסה באבנית, במידת הצורך השתמש בחומץ לניקוי האבנית מהתא ומהאלקטרודות, במידה וצעדים אלו לא פתרו את הבעיה צור קשר עם מרכז השירות. הערה: זכור תמיד לנתק את המכשיר מרשת החשמל לפני ביצוע פעולות תחזוקה

מה המשמעות של קוד תקלה91 במערכת מלח? מה לעשות במקרה שקוד תקלה 91 מופיע?

מערכת המלח של INTEX היא מערכת פשוטה להפעלה ושימור בריכות תקינות. רוכשי בריכות כבר לא חייבים לסבול את ההוצאות ואת הזמן של טיולים קבועים לחנות ולהסתכן בכל הנוגע לטיפול בריכות במוצרים כימיים. מערכת המלח של INTEXמשתמשת ב 100% חומרים טבעיים על מנת לשמור על רמת כלור אופטימאלית למי הבריכה ויוני נחושת שמונעים התפתחות של אצות ובקטריות. רמת המלח כל כך נמוכה שהרוחצים לא ירגישו את כמות המלח שבבריכה.

מה היא מערכת המלח?

מערכת המלח של INTEX עוצבה כך שתזדקק לטיפול מינימלי בכדי לשמור על רמת ביצועים. יחד עם זאת, יש כמה פעולות שיכולות לתרום להעלאת רמת ביצועי המערכת: 1. בדקו, נקו והחליפו את הפילטר באופן קבוע, או במקרה של משאבת חול, בצעו שטיפות לאחור למיכל החול באופן קבוע. 2. בדוק את התא האלקטרוליטי מספר פעמים מדי חודש לוודא שהוא נקי ולא הצטברה עליו אבנית 3. השתמש בחומץ ביתי לניקוי התא 3. בדקו את חיישן הזרימה בתוך התא האלקטרוליטי ונקה אותו בחומץ מדי כמה זמן. 4. וודאו ניקיון כימי של המים ושמרו על רמת PH נכונה במים.

לאיזה טיפול זקוקה מערכת המלח כדי לשמור על רמת ביצועים טובה?

כאשר כפתור "Boost” לחוץ, מסך הלד יראה קוד 80. מצב זה מגביר את הייצור יון הנחושת כדי להגיע לרמה הנדרשת. כדי לבטל מצב זה, לחצו על כפתור ה "Boost לחיצה ממושכת של 5 שניות.

מה עלי לעשות אם קוד תקלה 80 מופיע על המסך?

אם מופיע תקלה 92 יש לפעול לפי ההוראות הבאות: 1. בדקו את רמת המלח במים עם ערכת בדיקת מלחים. יחס המלח האופטימלי לעבודת המערכת הוא 3000 PPM, אולם גם בטווח שבין 2500-3500 PPM המערכת תמשיך לתפקד. 2. אם רמת המלח גבוהה יש לרוקן כ 20% מהמים בבריכה ולמלא מחדש עם מים נקיים. אם הבדיקה מצביעה על רמת מלח נורמאלית, בדוק את תא האלקטרודות ונקה את אותן באמצעות שפשוף או השרייה בחומץ ביתי. אם כל הפעולות שלהלן לא הצליחו להעלים את קוד התקלה מהמסך יש לפנות אל מוקד שרות הלקוחות להמשך טיפול. שימו לב, יש לכבות תמיד את המערכת ולנתק את כבל החשמל לפני ניקוי ותחזוקה.

מה עלי לעשות אם קוד תקלה 92 מופיע על המסך?

קוד "93" מוצג כאשר המערכת מסיימת את פעולתה ונמצאת במצב המתנה, מצב של חיסכון בחשמל. אם ברצונכם להפעיל מחדש את המערכת, עליכם להגדיר מחדש את שעות פעולה לפי ספר ההוראות והמערכת תתחיל מחדש. או חכו 24 שעות שאז המערכת תדלק אוטומטית מעצמה ותתחיל מחזור חדש.

מה המשמעות של קוד תקלה 93?
יש בריכה ויש אינטקס
אייקון קטגוריות
צור קשר
אייקון טלפון אייקון יוטיוב אייקון אינסטגרם אייקון פייסבוק
שאל את יועץ הבריכה האישי שלך או חייג: 073-3156660
כל הזכויות שמורות לחברת אקספלור ולחברת Intex . התמונות באתר להמחשה בלבד. מבצעים עד גמר המלאי. המחירים נתונים לשינויים ובהתאם לתקנון החברה. ט.ל.ח.
לוגו אקספלור