דלג לתוכן כפתור לפתיחת תפריט נגישות

תפריט נגישות

הצהרת נגישות

תמונה שאלות ותשובות
תמונת צל
שאלות ותשובות
קו הפרדה

עזרה עם סירות

לא, שימוש בפילטר שאינו של INTEX יגרום לביטול האחריות על המשאבה, פילטרים של חברות אחרות עלולים לא להתאים בגודל למשאבת INTEX ולגרום לתנועה לא נכונה של הפילטר בתוך המשאבה ולמאמץ יתר על המנוע.


האם ניתן להשתמש בפילטר של חברה אחרת?

לא, הוספה של כימיקלים כגון כלור אלגציד וכו' ישירות לתוך המשאבה או הסקימר עלולים לגרום לחלקי הפלסטיק להישחק במהירות עקב ריכוז של הכימיקלים, הדבר יגרום לשחיקת המוצר וחלקיו הפנימיים ולביטול האחריות, יש להשתמש בכלורינטור הייעודי על מנת לפזר את הכלור בבריכה.


האם ניתן להוסיף כימיקלים ישרות לתוך תא הסינון או לסקימר?

לא, המשאבה ניתנת להרכבה ע"י שימוש בידיים בלבד, את החבקים נלחיזוק הצינורות ניתן להדק ע"י מטבע.


האם יש צורך בכלי עבודה על מנת להרכיב את המשאבה?

במקרים מסוימים עקב שינויי טמפרטורה חלקי הPVC השונים בבריכה עלולים להיות קשים או רכים מדי, על מנת לחבר את הצינור יש להשתמש במים עם סבון כלים(6 טיפות של סבון כלים עם חצי כוס מים), אין להשתמש בשמנים תעשייתיים.


מה ניתן לעשות כאשר נתקלים בקושי לחבר את צינורות המשאבה לגוף הבריכה?

בגוף המשאבה קיימת מדבקה כסופה עם הכיתוב "Krystal clear model" ולידו יופיע מספר הדגם.


איך ניתן לדעת מה דגם המשאבה?

יש מספר גומיות איטום במשאבה שנוטות להתייבש עם הזמן, מומלץ למרוח עליהן וזלין בכדי להאריך את תקופת החיים שלהם. יש לבדוק באופן תקופתי את שלמות הצינורות, ולבדוק את מצב הפילטר.

האם יש המלצות נוספות לתחזוקת המשאבה ?

הסירו את כל החלקים ופרקו את המשאבה, נקו בעזרת מים מהברז את כל החלקים והקפידו לייבש אותם, אחסנו את כל החלקים במקום יבש ללא לחות ומוגן מהשמש ומפגעי מזג האוויר, מומלץ לאחסן בתוך הקופסה המקורית אם קיימת.


מהי הדרך הטובה ביותר לאחסן את המשאבה לחורף?

לא, המשאבה עמידה בפני גשם וזרמי מים חציוניים.


האם המשאבה תינזק כתוצאה ממגע חיצוני של מים?

יש לבדוק את הפילטר האם הוא נקי לחלוטין. יש לבדוק לאורך הצינור ובחיבורים האם יש נזילות, לשחרר את החיבורים לוודא שהפתחים נקיים ולחבר שוב. פתרון בעיות נוספות ניתן למצוא בחוברת ההוראות.


עוצמת הזרם לא חזקה כמו שהייתה בעבר, מה ניתן לעשות?

לא, לאחר מילוי הבריכה במים יש לפתוח את פתח שחרור הלחץ מהמשאבה עד שיוצאים ממנו מים, כך ניתן לדעת שמשאבה התרוקנה מאוויר, לאחר מכן ניתן להפעיל את המשאבה, הוראות לביצוע ניקוז האוויר ניתן למצוא בחוברת ההוראות.


במשאבת פילטר, האם ניתן להפעיל את המשאבה לפני שחרור האוויר מהמשאבה?

אורך החיים הממוצע שך המשאבה הוא כ-2000 שעות, שאמורות להספיק לכ-3 עונות של שימוש סביר.


מהו אורך החיים הממוצע של המשאבה?

לא, סינון מי הבריכה נועד למנוע ממי הבריכה לפתח בקטריות ואורגניזמים חיים שמופיעים במים עומדים, במידה ולא מסננים את מי הבריכה יש להחליפם בתכיפות גבוהה.


האם ניתן להשתמש בבריכה ללא משאבת סינון?
לא. שילוב של סינון המים ע"י המשאבה ושימוש נכון בכימיקלים, ישמור על צלילות המים ובריאותם, לניקיון חלקים צפים ולכלכוך יש להשתמש באביזרים משלימים כגון: ערכת ניקיון, רובוט, רשת ניקוי, שואב נטען וכו'.
האם המשאבה מנקה את קירות הבריכה ואת התחתית שלה?

כן, המשאבה תוכננה כך שאפשר יהיה לחבר אליה את ערכת הנקיון של INTEX, יש צורך במשאבה בעלת כוח שאיבה של 1000
גלון ומעלה.


האם ניתן לחבר ערכת נקיון למשאבה?

תלוי בתכיפות השימוש בבריכה ובמצב המים, מומלץ להחליף את הפילטר לפחות פעם בשבועיים, יש להוציא את הפילטר ולבדוק את מצבו פעם ביומיים, במידה הצורך ניתן לשטוף אותו בלחץ מים ועם מברשת לא גסה, במידה ולאחר הניקיון הפילטר עדיין לא נקי יש להחליף אותו.באיזו תכיפות יש להחליף את הפילטר במשאבה?

מומלץ לבצע סינון של כל מי הבריכה פעם ביום, יש להסתכל בטבלה שבחוברת ההפעלה, מומלץ לא להפעיל את המשאבה יותר מ-8 שעות ביום כיוון שזה יגרום לשחיקה של המשאבה ולקיצור תוחלת החיים שלה.


כמה זמן מומלץ להפעיל את המשאבה?

כן, ניתן לשדרג את המשאבה, יש לשים לב כי במעבר בין חלק מהמשאבות יש להוסיף מתאם מיוחד בכדי לחבר את המשאבה לבריכה, בריכות שמגיעות עם משאבת פילטר 330,530 ו-1000 גלון מגיעות עם חיבור לצינור 32מ"מ ללא הברגה, כל שאר המשאבות
מגיעות עם חיבור לצינור 38מ"מ שכולל הברגה, כאשר משדרגים ממשאבה בעלת חיבור קטן למשאבה גדולה יש צורך בשתי יחידות של מתאם B מקט 10722.


האם ניתן לשדרג את המשאבה במגיעה עם הבריכה למשאבה חזקה יותר?

גודל A מתאים למשאבות 530,1000,ו-1500 גלון, מק"ט הפילטר 29000.

גודל B מתאים למשאבת 2500 גלון, מק"ט הפילטר 29005.

גודל C מתאים למשאבת 330 גלון, מק"ט הפילטר 29007.


אילו גדלים של פילטרים קיימים?
יש בריכה ויש אינטקס
אייקון קטגוריות
צור קשר
אייקון טלפון אייקון יוטיוב אייקון אינסטגרם אייקון פייסבוק
שאל את יועץ הבריכה האישי שלך או חייג: 073-3156660
כל הזכויות שמורות לחברת אקספלור ולחברת Intex . התמונות באתר להמחשה בלבד. מבצעים עד גמר המלאי. המחירים נתונים לשינויים ובהתאם לתקנון החברה. ט.ל.ח.
לוגו אקספלור